Firma ogrodnicza

KM Studio – ogrody to Łódzka rodzinna firma ogrodnicza realizująca kompleksowo usługi pielęgnacji, projektowania, zakładania ogrodów i trawników.

Ogród to miejsce gdzie natura łączy się kulturą, gdzie to, co dzikie, zielone, biologiczne zostaje zaproszone do współistnienia z cywilizacją, czyli z naszym stylem życia, potrzebami i nawykami. To, jak wygląda ogród jest odzwierciedleniem osobowości i charakteru właścicieli. Zaczynając od projektu, poprzez rozwiązania funkcjonalne związane z użytkowaniem, po sprawy pielęgnacyjne ogród jest taki, jacy my jesteśmy. Im dokładniej oddamy tą zasadę, tym lepiej ogród będzie nam służył.

W KM Studio ogrody pracujemy nad tym, aby ogród: po pierwsze nie przeszkadzał właścicielom, po drugie, aby był miejscem, które jest dobrze dopasowane, aby jego użytkownicy dobrze się w nim czuli, i po trzecie staramy się wprowadzić do niego pewne zasady harmonii, dzięki którym wyeksponujemy naturalne piękno przyrody.

Zajmujemy się ogrodami całościowo, to znaczy od momentu badania potrzeb Klientów, poprzez tworzenie koncepcji, aranżacji, projektu, poprzez dobór roślin i nasadzenia, zakładanie trawników wraz z systemami automatycznego nawadniania, aż po wszelkie prace pielęgnacyjne i porządkowe.

Pomagamy naszym Klientom stworzyć ogród od początku, ale także uczestniczymy w procesach modyfikowania i renowacji już istniejących ogrodów.

Jesteśmy firmą ogrodniczą realizującą swoje usługi na terenie województwa Łódzkiego oraz całej Polski.