Porządkowanie ogrodu

Porządkowanie ogrodu wymaga cierpliwości, wiedzy oraz czasu. Nie każdy lubi to robić i nie każdy ma czas, żeby samodzielnie zajmować się utrzymaniem pięknego ogrodu. Aby móc cieszyć się rozwijającym się ogrodem, nie wystarczy posadzenie roślin. Aby ładnie rosły należy regularnie je pielęgnować. Czasami zdarza się, że przez długie lata w ogrodzie nic się nie działo a po takim czasie możemy zaobserwować plątaninę gałęzi, poprzerastanych i zaniedbanych roślin i bałagan.

KM Studio- ogrody pomoże Państwu utrzymać ogród w dobrym stanie. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób, które chcą regularnie trzymać porządek przed domem, jak i do tych z Państwa, którzy potrzebują odnowienia i generalnego „sprzątania” na działce po wielu latach. Wszystko po to, aby ogród cieszył właścicieli a nie kojarzył się z niekończącą się pracą.

Porządkowanie ogrodu – zakres prac wykonywanych przez KM Studio – ogrody

W naszej ofercie porządkowej mamy dostępne następujące usługi.

 1. Przycinanie drzew owocowych
 2. Przycinanie drzew i krzewów ozdobnych
 3. Przycinanie żywopłotów
 4. Przycinanie tuji
 5. Wycinka drzew
 6. Wywóz drzew i gałęzi
 7. Grabienie liści ( jesień, wiosna)
 8. Wywóz liści
 9. Karczowanie zarośli
 10. Zrębkowanie gałęzi
 11. Koszenie małych i dużych trawników
 12. Usługi glebogryzarką
 13. Regeneracja terenów zielonych
 14. Wyrównywanie terenu
 15. Regeneracja trawników
 16. Pielęgnacja trawników
 17. Przygotowywanie terenu pod rabaty i nasadzenia
 18. Odchwaszczanie ogrodu
 19. Prace myjką ciśnieniową

Porządkowanie ogrodów świadczymy w Łodzi, Pabianicach, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim, Tuszynie, Rzgowie, Lutomiersku i miejscowościach zlokalizowanych w pobliżu. Dysponujemy specjalistycznym, sprawdzonym sprzętem ogrodniczym i zapleczem maszynowym, a zdobyta praktyka przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością zajmiemy się porządkowaniem Państwa ogrodu, aby stal się pięknym i zadbanym miejscem, idealnym do relaksu w gronie rodziny i przyjaciół.