Trawniki zakładanie pielęgnacja

Trawniki we współczesnym ogrodzie zajmują przynajmniej połowę jego powierzchni. Trawniki pełnią ważną rolę dekoracyjną, użytkową i rekreacyjną w przestrzeni prywatnej i publicznej. Firma KM Studio ogrody zajmuje się pielęgnacją oraz zakładaniem trawników w różnych przestrzeniach prywatnych i publicznych. Zakładamy  i pielęgnujemy trawniki przy domach jednorodzinnych, osiedlach mieszkaniowych, parkach, hotelach, restauracjach i innych miejscach użyteczności publicznej i prywatnej. Założenie czy pielęgnacja trawnika, który będzie się ładnie prezentował i długo utrzymywał w dobrej formie, to niemałe  wyzwanie. Warto to zadanie powierzyć osobom, które zajmują się tym zawodowo, co pozwoli uniknąć w przyszłości problemów.

Trawniki – zakładanie trawników

W naszej ofercie mamy zakładanie trawników z siewu i rolki. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, który jest lepszy, bo wpływ mają tutaj różne uwarunkowania. Trzeba wziąć pod uwagę ukształtowanie terenu, rodzaj podłoża, intensywność użytkowania czy stopień nasłonecznienia. Wszystkie te aspekty wpływają na późniejszy wygląd trawnika i przesądzają o jego trwałości. Trawnik z rolki jest oferowany w mniejszych ogrodach i polecany osobom które chcą mieć szybki efekt. Trawnik siany zakładamy zazwyczaj na większych obszarach ogrodowych lub polecamy osobom o niższym budżecie.

Tawniki – pielęgnacja, regeneracja

KM Studio – ogrody zapewni Państwu równie prawidłową pielęgnacje trawnika. Nasza oferta pielęgnacyjna jest skierowana do klientów którzy chcą mieć piękny trawnik ale nie chcą lub nie mają czasu się nim zajmować jak również do klientów którzy większość prac pielęgnacyjnych chcą i mogą wykonywać samodzielnie.

Trawnik bez prac pielęgnacyjnych szybko przestanie istnieć a jego miejsce zajmą chwasty. Czym wcześniej zajmiemy się jego pielęgnacją tym efekt będzie tańszy i szybszy. Można w ten sposób uniknąć potrzeby zakładania trawnika na nowo.

Trawniki – gdzie realizujemy nasze usługi

Usługi związane z trawnikami realizujemy w Łodzi i miejscowościach zlokalizowanych w pobliżu takich jak Pabianice, Aleksandrowie Łódzki, Konstantynowie Łódzki, Tuszyn, Rzgów, Lutomiersk, Ozorków, Zgierz i miejscowościach zlokalizowanych w pobliżu  Dysponujemy specjalistycznym, sprawdzonym sprzętem ogrodniczym i zapleczem maszynowym, a zdobyta praktyka przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług związanych z trawnikiem. Zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością upiększymy Państwa ogród o piękny trawnik, aby stal się zaczarowanym miejscem, idealnym to relaksu w grodzie rodziny i przyjaciół.